Fellne Dhe Goma

Shitet nga: Jeton 12 Shk 12:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 000 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shesim Fellne Per Audi Fave Nisan 15tsh 17tsh 18tsh 19tsh Fellnet Jan Te Gjitha Origjinale ju Mir Presim Auto Goma Blini Vranidoll Magjistralaj Prishtin Podujev
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim