Fellne Golf 7

Shitet nga: Privat Sot 19:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shitet Fellnet për golf 7 6 5 ceddy Turan etj të sa po ardhura nga gjermonia me goma shumë të mira 205 /55 R 16... për ma shum Info laimrohuni në Nr..045 979 230
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim