Fellne M per BMW 19

Shitet nga: Leutrim 21 Shk 19:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

799 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellnet 19 jon shum pak te perdorura te ardhura nga zvicrra jon kan te montune ne bmw seria 3
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim