Fellne MERSEDES C KLLAS 205.55.16

Shitet nga: Burim 27 Sht 16:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellnet jan C Kllas per ma shum ifo viber +37745584638
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim