Fellne MOMO

Shitet nga: Faruk 14 Jan 19:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

230 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne momo kualiteti shum i mire per Golf 4 Bora Audi A3 me goma te mira 16 coll
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim