Fellne Me Goma

Shitet nga: Fellne Me Goma 20 Dhj 18:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

180 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne Golf 5 195 65 15 numri i gomave per me shum kontaktoni ne numrin 044159904
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim