Fellne Mercedes

Shitet nga: Fellne Mercedes 1 20 Mar 06:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Ndrohen ose shiten fellne mercedesit 225/60/16 M+S goma ne gjendje te reja kurse fellnet pa as ni grithje...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim