Fellne Mini cooper

Shitet nga: Ariani 26 Sht 16:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellne per mini cooper.

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim