Fellne Nr 235-45-17

Shitet nga: bani 13 Mar 20:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes fellne


044169834 ose viber +38649694396
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim