Fellne Nr 235-45-17

Shitet nga: bani 13 Mar 19:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellen044169834 ose viber +38649694396
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim