Fellne O.Z Envy & Goma te veres Goodyear

Shitet nga: Gezim 27 Shk 15:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

600 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne O.Z Envy Sport & Goma te veres Goodyear 205/55R16 S 1V modeli i vitit 2014 vetem nje sezone te perdoruna rreth 5000 km.Ju lutem te kontaktoni prej ores 10 ne mengjes deri ne ora 6 mbramje,

Per me teper: https://www.youtube.com/watch?v=WCOFcDOwa8k
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim