Fellne OZ 17"

Shitet nga: Fellne 17" 08 Shk 18:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

450 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten fellnet te firmes OZ fellnet bojn per disa lloje te veturav si audi golf V pasat tauran qmimi 450€ nr per kontakt viber +37745570849
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim