Fellne Opel Insignia 18" me goma te veres+dimrit

Shitet nga: Albi 06 Dhj 22:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 050 EUR   1 250 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes 4 fellne 18" bashk me goma Bridgestone Potenza sezona (Vere-Dimer, dmth 8 goma, 4 fellne) jon ngjendje shume tmire pa asni grrith, gomat jon ngjendje perfekte, fellnet bojn n'BMW edhe OPEL. Qmimi osht i diskutueshem, fellnet vetem me goma te dimrit 850 euro, plus te veres 1050 euro.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim