Fellne Orgjinale AMG per Mercedes

Shitet nga: Besi Sot 19:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë makinë për 25 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

670 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne Orgjinale AMG per E klass Goma te veres te mira
2x8j 245/40/18 dhe 2x8,5j 265/35/18
Qmimi 670euro. Mundesi ndrrimi
📞045/655/020. Prishtinë
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim