Fellne Per Golf 4 205/50/17

Shitet nga: Taulant 02 Shk 14:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

500 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes fellnet per golf 4 gomat e veres michelin jan shum te mira per me shum 044-313-803 ose viber
+38649293375
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim