Fellne Per T5

Shitet nga: Shkelzen 14 Qer 09:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellne te T5 ne gjendje shum te mir te gatshme per perdorim ja 235/55/R17 (qmimi me marveahje )
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim