Fellne R15

Shitet nga: Fellne R15 09 Dhj 00:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes 3 fellne 195-65-R15 me qmim te volitshem,dy jan me te ruajtura ndersa njera eshte pak e demtuar po rregullohet te mjeshtri.
Ose kerkoj nje te ngjajshme pasi me kan mbetur vetem 3.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim