Fellne R16 me goma Michelin per Fiat

Shitet nga: Fiat 05 Pri 15:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

330 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne me goma Michelin 205/55/16 shum te mira per te gjitha modelet e Fiat , Lancia , Alfa Romeo me 4 shtrafa .


Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim