Fellne R18

Shitet nga: Fellne 18 Maj 16:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

130 EUR   150 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten keto fellne 'R18' jane te perdorura, te katertat jane. Bej ndrrim me fellne 'R15'.

Shkruni ne Viber ose Whatsapp: +38649363417
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim