Fellne R18

Shitet nga: Izet 18 Sht 10:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

400 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten fellnet 245 40 R18 te ardhura nga Gjermania,per Audi,Golf 5,6, Opel Zafira, Vw etj..per me shume info lajmerohuni ne nr 049 888 253
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim