Fellne R18

Shitet nga: sevdail 04 Tet 21:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten fellne R18 gomat jane te reja
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim