Fellne Renault 16 inch

Shitet nga: Fellne Renault 16 24 Shk 16:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
4 fellne me guma te Renault origjinal per Clio ose Megane.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim