Fellne Renault Megane II -03

Shitet nga: Fellne Renault Megane 10 Pri 08:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten fellnet shume te mira per renault megane II. Fellnet jane R17" me goma te mira te veres.
cmimi i mire.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim