Fellne Tomason Tn6 me Goma R18

Shitet nga: Kushtrim 02 Pri 17:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellne Tomason Tn6 black edition R18 se bashku me 4 goma.
Gomat e perparme:225/35zr18
Gomat e pasme:245/35zr18
Jane te pershtatshme per :Audi,Bmw,Volkswagen,Mercedes,Ford,Honda,Hyundai,etj.

Çmimi sipas marreveshjess
Tel:04419290
049640014
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim