Fellne X6

Shitet nga: Gezim 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 450 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne 20 me goma te ardhura nga Zvicra Po thuajse te reja per X5,X6 etj...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim