Fellne alumin

Shitet nga: Driton 27 Shk 13:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

180 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes fellnet alumin me goma shum te mira si fellnet
ashtu edhe gomat
gomat jon M+S shum tmira
mund te me kontaktoni edhe ne vibet +37744993993
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim