Fellne alumini 17"

Shitet nga: Arber 21 Dhj 22:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellne alumini 17" per Renault.. origjinal
Fellnet jane te rujtuna
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim