Fellne alumini 19" origjinal

Shitet nga: Audi, fellne alumini 08 Shk 00:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

550 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten 4 fellne te aluminit komplet me goma per audi a6, a8, q7 etj
Fellnet jane 19", jane te ruajtura shume dhe jane origjinal
Çmimi: 550 euro, i negociushem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim