Fellne alumini

Shitet nga: naser 13 Pri 10:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes nje fellne alumini 16coll per madhsi te gomave 205 60 16
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim