Fellne avangarde

Shitet nga: besart 28 Mar 16:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes fellnet avangarde qimi 420euro ma lir mos thirr se vet i kom ble 450 jon si te reja pa goma
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim