Fellne bbs 15

Shitet nga: alban 27 Krr 23:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR   70 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellne 15 bbs per opel golf 1 2 3 polo fiat etj fellnet jan pa goma nuk dridhin per mshum kontakto nr +37745545020.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim