Fellne bmw 17

Shitet nga: rama 18 Jan 14:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes fellne per bmw 225/45R 17 fellnet jane te mira siq shihen edhe ne foto dhe kan 5 vrima
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim