Fellne bmw x6 20she

Shitet nga: Petrit 02 Mar 20:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 600 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten fellnet BMW X6 me goma verore 4 copa - 20 coll
045111104
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim