Fellne dhe Goma

Shitet nga: Dritoni 05 Shk 19:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

270 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne shume te bukura me goma shume kualitative.
Fellnet jane te ardhura nga Zvicrra dhe nuk jane te perdorura ne Kosove.

Per me shume info ose foto me shkruani ne email: opel.cors.a.ks@gmail.com

Fellnet mund ti shihni vikendeve.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim