Fellne dhe goma per Audi

Shitet nga: Jahi 16 Shk 11:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne dhe goma ne gjende perfekte per Audi.

Na kontaktoni ne telefon:

044/290-795
Jaha
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim