Fellne dhe goma

Shitet nga: Mentor 01 Dhj 21:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellnet+gomat 16she ne gjendje te rregullt044 639 744
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim