Fellne dhe goma

Shitet nga: muhamet 04 Mar 13:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

140 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne per golf dy me 4shrafa jon shum tmira nuk dridhin jon te ballancune nuk jon te grrithta ishes komplet me goma Firrelii te veres nuk jon edhe te dobta gomat qmimi i diskutushum.edhe ne viber 0037745433044
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim