Fellne dhe goma15 me 4 vrima

Shitet nga: Besnik 18 Pri 08:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

180 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne 185/65/15 M+S me Goma te montuara dhe te balancuara per opel,golf . Gomat jane perdorur vetem nje dimer - - 180 €
ose vetem gomat 100€
bej ndrrim me fellne me 5 vrima

Mundeni me shkru edhe ne email viber, ju pergjigjem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim