Fellne e re per audi a8

Shitet nga: fellne 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellna eshte e pa perdorur e modelit te fundit te audi a8 r19
Per me shum info: 044/434-676
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim