Fellne edhe pajaqall 1200 wat

Shitet nga: Sevdaim 23 Mar 14:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellnet 16 per BMW fellnet jon te mira gumat i kan M+S mundesi ndrrimi edhe me fellne tjera shitet pajaqalla 1200 wat qmimi i diskutushum
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim