Fellne golf 4

Shitet nga: Fellne 06 Dhj 11:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

320 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne 17 orgjinal te vw , në gjendje shum te mir me goma 225/45/17
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim