Fellne golf 5 GTI

Shitet nga: Beni 09 Mar 22:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Gomat e reja vetem 15 mi klm. 18 coll
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim