Fellne golf 5 GTI

Shitet nga: Beni 19 Mar 06:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
4 gomat e reja
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim