Fellne golf 5

Shitet nga: Beni 12 Sht 23:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

220 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne golf 5 6. Pasat audi
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim