Fellne+goma -pako

Shitet nga: Besart 09 Dhj 19:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

180 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne 15- tshe Oze Reising te zeza , dimenzionet e gomes 195-45-R15
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim