Fellne goma

Shitet nga: arianit 29 Pri 22:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes
fellne
golf
passat
audi
bmw
15 coll
16 coll
17 coll
18 coll
bandash passatit
bandash golf 4
bandash audi
goma sava 2012 4 copa 205-55-16
goma michellin 4 copa 195-55-16
goma gt 4 copa 225-45-17


vbn 045692259
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim