Fellne me 4 vrima shtrafa 17"

Shitet nga: Bujar 07 Dhj 15:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

160 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Me goma te veres
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim