Fellne me 4 vrima

Shitet nga: fellne 06 Nën 21:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shiten fellnet me 4 vrima jane 13 she gomat ms si dhe fellne me 5 vrima per opel
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim