Fellne me Goma

Shitet nga: gafi 11 Maj 12:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellnet se bashku me goma te cilat jane te profilit 15-she.jane te importura nga zvicrra jane origjinale dhe pa asnje krith ashtu siq shifen ne foto.
Baje edhe ndrrim vetem me fellne te profilit 14coll.

E keni mundesin ideale me qmim shum te volitshem te beheni pronar te fellnet shum te bukura.blersit seioz mun te kontaktojn.edhw per mes Wiberit/ +37744/454-549.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim