Fellne me Goma R14 CONTINENTAL

Shitet nga: Armend 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

185 EUR   270 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten Fellnet TITIAN (origjinal) me goma vere R14 Continental.

Gomat dhe fellnet jane ne gjendje shume te mire.


POLO, golf, seat etj...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim